DS AUTOMOBILES OP DE PARIJSE AUTOSHOW 2026: “PARIJSKOORTS”

  • Van 13 tot 18 oktober 2026 verwelkomt DS Automobiles het publiek op de Autosalon van Parijs in Hal 4. Met een oppervlakte van bijna 570 m² is de DS-stand ontworpen als een omgeving doordrenkt met frisheid en moderniteit, net als het jonge en vernieuwde assortiment van het merk.
  • Terwijl de 91St De Parijse Autosalon eindigt met de verkoop van DS N°7 – de ster van de tentoonstelling naast de andere modellen in het assortiment – het is ook de ideale internationale showcase om licht te werpen op de toekomstige ontwerptaal van DS door de unieke lancering van een verkennend conceptauto.
  • Op de stand kunnen bezoekers zich onderdompelen in de wereld van het merk en genieten van exclusieve, meeslepende en persoonlijke ervaringen. Van een demonstratie van het uitzonderlijke vakmanschap van een DS Master Saddler en een meeslepende virtual reality-ervaring die bezoekers meeneemt naar het hart van de spanning van een SailGP-racedag, tot een tentoonstelling en verkoop van originele schetsen van DS, biedt het programma een continue stroom van ervaringen, aangevuld met extra evenementen gedurende de week.
  • Voor wie meer wil weten over de DS-modellen – of zelfs DS N°7 wil proberen – en gepersonaliseerde ondersteuning wil ontvangen bij de mogelijke aankoop van een auto, staat er een team van DS Expert Advisers klaar om bezoekers te helpen.
  • De persconferentie van DS Automobiles vindt plaats op maandag 12 oktober om 22:25 uur op de stand van het merk.

DS Automobiles nodigt het publiek uit voor het Parc des Expositions in Porte de Versailles in Parijs voor de nieuwste Parijse Autosalon. Deze betrokkenheid, die plaatsvindt in Hall 4, is een hoogtepunt voor het merk in het hart van het gebied waar alle Stellantis-merken worden ingenomen en bevestigt een vernieuwde identiteit via een stand die bedoeld is als een etalage die alle DS Automobiles expertise toont.

“Parijs is een bijzonder belangrijk evenement voor DS Automobiles. Met DS N°7 lanceren we ons nieuwe vlaggenschip en beginnen we aan een nieuwe fase voor het merk. Een auto ontworpen om anders te reizen, in ongeëvenaard comfort en sereniteit, waarbij technologie vooral bedoeld is om het leven te vereenvoudigen en elke reis aangenamer te maken.

Maar DS mag niet alleen de vastgestelde regels volgen. Het is aan ons om onze eigen te creëren. Dit is ook wat we zullen tonen op de Parijse Autosalon met een concept dat een nog gedurfderde, persoonlijkere en duidelijk andere visie voor het merk onderzoekt.”

Xavier Chardon, DS Automobiles CEO

 

Het nieuwe gezicht van DS Automobiles op een stand van bijna 570 m²

Ontworpen als een open, elegante en rustgevende ruimte, combineert de DS-stand hoogwaardige en zorgvuldig geselecteerde materialen binnen een architectuur van vrij vloeiende lijnen. Geïnspireerd door een geest van design en kalmte, benadrukt het decorontwerp een grote lichtgevende koepel, het ware middelpunt van de installatie. Een mezzanine kijkt uit over alles en biedt een speciale ruimte om de gasten van het merk te ontvangen.

Een team van ongeveer twintig personen wordt ingeschakeld om bezoekers te verwelkomen en te adviseren wanneer zij naar DS Automobiles komen. Zij kunnen de modellen demonstreren, vragen beantwoorden en een persoonlijke verkenning van het merk bieden.

Voor wie hulp wil bij het aankoopproces van hun auto, staan DS Expert-adviseurs klaar om hun vragen te beantwoorden en te profiteren van de verkoopvoorwaarden die exclusief zijn voor de Parijse Autosalon. Degenen die geïnteresseerd zijn in de aankoop van een N°7 krijgen ook de kans om de auto te testen tijdens de autoshow.

 

Zes productiemodellen om een modern en vernieuwd assortiment te tonen

Rond de toekomstgerichte verrassing van een merk zullen zes productiemodellen het huidige nieuwe gezicht van DS Automobiles illustreren. DS N°8, het 100% elektrische vlaggenschip van het merk, wordt vergezeld door drie N°7’s, waardoor bezoekers verschillende versies van deze nieuwe SUV kunnen ontdekken terwijl deze aan de lanceringsfase begint. DS 3 Maison Sarah Lavoine brengt haar unieke persoonlijkheid mee, terwijl N°4 deze presentatie compleet maakt met een jong, consistent en zeer aantrekkelijk assortiment.

 

Tentoongestelde modellen:

DS 3 MAISON SARAH LAVOINE, HYBRIDE, SMARAGDGROEN MET Parthénon crèmekleurig dak, zwart Alcantara® interieur.

DS N°4 ÉTOILE, PLUG-IN HYBRIDE 240, Cashemere met zwart dak, Criollo Brown Nappa lederen interieur.

DS N°7 ÉTOILE HYBRID, zijdegroen met zwart dak, zwart basalt Nappa-lederen interieur.

DS N°7 PACK ÉTOILE E-TENSE VOORWIEL Long Range, zijdegroen met zwart dak, Céleste Grey Nappa lederen interieur.

DS N°7 LA PREMIÈRE E-TENSE AWD Lange afstand, Palladium Grijs, verlengd bi-toon, Byzantijns zwart Nappa-lederen interieur.

DS N°8 ÉTOILE E-TENSE VOORWIELAANDRIJVING Long Range, Palladium grijs, zwart dak, Alezan Nappa bruin lederen interieur.

Een verrassing die Parijs een “koorts” zal bezorgen.

In het midden van de tribune onder de koepel belooft een verrassing, ontworpen door DS Automobiles, de aandacht te trekken en het publiek een “koorts” te bezorgen. Het vertegenwoordigt een gedurfde visie op het toekomstige ontwerppotentieel van het merk en zal een belangrijk statement zijn voor DS Automobiles op de Motor Show.

Op deze tentoonstelling biedt DS Automobiles een unieke digitale ervaring. Dankzij een webapp op de smartphone krijgen bezoekers de mogelijkheid om gepersonaliseerde selfies te maken met het concept. Ze kunnen kiezen uit verschillende versieringen en kleuren, en vervolgens hun creatie bewaren en delen.

 

Expertise: ontmoeting met de DS meester stoffeerder en ontwerptekening in de DS-boetiek

Het publiek kan ook genieten van de expertise van een DS Automobiles Master stoffeerder. Aanwezig op de stand zal hij een verscheidenheid aan klussen live uitvoeren en de deskundige bewegingen delen die het interieur van DS-ontwerpen vormgeven, van materiaalkeuze, snijden en naaien tot afwerking. Hij zal de meest nieuwsgierige bezoekers uitnodigen om het samen met hem te proberen.

De DS Boutique zal de verkenning van de wereld van het merk voortzetten met een speciale selectie. Originele schetsen van de ontwerpers van het merk worden aangeboden, allemaal unieke stukken die ware kunstwerken zijn. Deze collectie zal de creatieve daad belichten, van de eerste bedoelingen die op papier zijn geschetst tot de laatste lijnen die de esthetische wensen van DS Automobiles uitdrukken.

 

Ervaar de intensiteit van een SailGP-racedag

Als partner van het Franse SailGP-team nodigt DS Automobiles bezoekers uit om te genieten van een buitengewone ervaring met virtual reality-headsets die hen onderdompelen in de spanning van een Grand Prix-dag en hen de adrenaline laten voelen die de concurrerende teams drijft.

Deze meeslepende ervaring plaatst hen in het hart van de actie, zowel op de tribunes met de fans als op boten (F50) die snelheden van meer dan 100 km/u kunnen halen, zoals die van DS Automobiles SailGP Team France, dat tijdens de Grand Prix van Sassnitz (Duitsland) afgelopen augustus een recordsnelheid van 107,63 km/u behaalde. Een spectaculaire manier om de emotie, precisie en drang naar prestaties te ervaren die DS Automobiles dichter bij het SailGP-kampioenschap brengen.

 

Veel andere verrassingen zullen de week doorbreken. Muzikale entertainment zal de DS-stand laten opwinden en de hoogtepunten van de DS Motor Show aanvullen.

BEWAAR DE DATUM: om 17:00 uur op dinsdag 13 oktober, Étienne de Crécy en MYD op donderdag 15 oktober om 19.00 uur. Deze toonaangevende namen op de internationale elektronische muziekscene zullen live optreden in het hart van de DS-stand.

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Please reload

Please Wait