Official opening of the 35TH TECHNO-CLASSICA ESSEN The Classic World Show from 9* to 13 April 2025

Oliver Krischer (Groenen), minister van Transport van Noordrijn-Westfalen, opent de 35e TECHNO-CLASSICA

● Grote belangstelling al op Preview Day/Happy View Day
● Dealers melden al veel verkopen
● Uitstekende en verrassende tentoonstellingen in acht hallen, de Galeria en het buitenterrein
● Open tot zondag 13 april 2025

Foto: Alex Muchnik/©MESSE ESSEN GmbH

 

* 9. April 2025: Previewdag/Happy View Day
Essen, 10 april 2025. De 35e TECHNO-CLASSICA ESSEN is officieel geopend. Voor het Palais de l’Automobile in hal 5, het middelpunt van deze grootste en meest diverse autoshow ter wereld, bracht de minister van Verkeer van de deelstaat Noordrijn-Westfalen, Oliver Krischer (Groene Partij), hulde aan de wereldbeurs voor klassieke auto’s met zijn uitstekende assortiment en de opwindende diversiteit van de industrie.
Veel belangstellenden, vakbezoekers en kenners waren op woensdag al op pad in de acht hallen, de Galeria en twee buitenruimtes.

De bezoekers, waaronder grote namen uit de branche, waren onder de indruk van de overweldigende verscheidenheid en spectaculaire tentoonstellingen – bijvoorbeeld een Mercedes-AMG One, die Thomas Rosier van ROSIER Classic Sterne zelfs zelf de beurshallen in reed naar zijn stand in hal 1.
De positieve stemming ter plaatse was terug te zien in de cijfers over de eerste dag.
Grote dealers melden al veel verkopen van interessante voertuigen. Katharina Gassmann van Gassmann Cars vertelt: ‘Dat was echt een spannende dag! We hebben veel nieuwe contacten gelegd en hebben al een aantal goede verkopen kunnen afsluiten.’
Ook Nick Aaldering van Gallery Aaldering is meer dan verheugd: ‘We hebben al op de eerste dag een aantal hele spannende auto’s kunnen verkopen. De belangstelling voor TECHNO-CLASSICA is echt indrukwekkend en het publiek is zeer goed geïnformeerd.”
TECHNO-CLASSICA wordt beschouwd als een wereldwijde pionier en rolmodel voor alle oldtimerbeurzen. Het vestigde nieuwe normen op het gebied van grootte, variëteit en assortiment en is nu een absolute must in elke kalender, niet in de laatste plaats als de centrale verkoopbeurs voor de hele branche.

Foto: Alex Muchnik/©MESSE ESSEN GmbH

Met deze 35ste editie neemt TECHNO-CLASSICA afscheid van Essen.
Volgend jaar zal het zijn succesverhaal voortzetten op een nieuwe locatie. Meer informatie hierover volgt binnenkort.

Informatie voor bezoekers van TECHNO-CLASSICA ESSEN
Tickets zijn online verkrijgbaar – en op de dag zelf weer aan de kassa  van de organisator. Het is echter aan te raden om van tevoren te reserveren en dit bespaart tijd op de dag zelf!
Online ticketshop en aanvullende informatie: www.siha.de
De openingstijden van TECHNO-CLASSICA ESSEN 2025
Donderdag 10 april 2025 tot en met zondag 13 april 2025 van 9.00 tot 18.00 uur en
op vrijdag tot 19.00 uur

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Please reload

Please Wait